Manuál k provozu škol od 1. září 2020

Praha, 18. srpna 2020 - Ministerstvo školství spolu s Ministerstvem zdravotnictví připravilo manuál pro provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19. Tento manuál a další materiály jsou určeny vedení škol jako pomůcka pro organizaci výuky. Záměrem je umožnit výuku v co největším rozsahu.

Vážení rodiče, milé kolegyně, milí žáci, příprava školního roku je tento rok podpořena i manuálem MŠMT ČR a doporučeními ČŠI. Budu moc ráda, když se všichni s dokumenty seznámíme a s jejich doporučeními a nařízeními zahájíme nový školní rok. Velmi bych si přála, aby tento rok nebyl narušen uzavřením škol. Tomu můžeme napomoci všichni. Proto víc než kdy jindy by mělo být klíčovým slovem "respekt".

Všem přeji krásný a úspěšný školní rok Jovanka Rybová, ředitelka školy

Dokumenty ke stažení na webu MŠMT ČR: