Hlídání dětí

23. listopadu 2023

Hlídání dětí

Vážení rodiče,

po dohodě s vedením a s panem ředitelem DDM je připravena služby hlídání v době stávky. Zaměstnanci DDM jsou připraveni vyjít vstříc rodičům, kteří si nemohou zajistit hlídání, placenou službou , kterou nabízí, viz níže. Plakát visí také v budově ZŠ i MŠ.

– max. 30 dětí, 3-6 let

- S touto věkovou kategorií si budeme především hrát, program nastolíme jako ve školce (interními zaměstnankyněmi jsou 2 paní učitelky původně z MŠ), program následně přizpůsobíme dle dětí. Existuje totiž velká pravděpodobnost, že budou plakat (nezvyk na nové prostředí).

- Odpoledne nastolíme (po jídle) klid (klidovou činnost) a pohádky.

- Předpokládáme dětské pohybové hry, tanec, možná kreativní činnost (dle skupiny).

- Vyžadovat budeme: samostatnost dítěte (zásadně bez plenek!), přezůvky, vlastní strava s podepsanou krabičkou (pitný režim zajistíme), podepsanou láhev na pití, oblečení do vnitřních prostor a na koberec.

- Také nejsme schopni zajistit speciální dozor pro děti potřebující jakýkoli speciální dozor nebo jakoukoli asistenci.

- Příchod na 8 hodin, konec programu ve 13 hodin (pedagogové pak mají vlastní kroužky), následné hlídání bez programu max. do 15 hodin (od 15 hodin jsou prostory DDM plně vytížené kroužky).

– max. 50 dětí, 7-10 let

- S touto věkovou skupinou se budeme zaměřovat na vícero činností, vzhledem k počtu si je rozdělíme a nabídneme především pohybové aktivity, pokusíme se zapojit také IT (dle počtu našeho zařízení), logické hry, deskovky. Skupinu zajistí 2 pedagogové (zde je započítán i pan ředitel).

- Nastolíme polotáborový program.

- Vyžadovat budeme: přezůvky, vlastní strava s podepsanou krabičkou (pitný režim zajistíme), podepsaná láhev na pití, oblečení do vnitřních prostor a na koberec, obuv s bílou podrážkou.

- V tomto počtu nejsme schopni zajistit speciální dozor pro děti potřebující jakýkoli speciální dozor nebo jakoukoli asistenci.

- Příchod na 8 hodin, konec programu ve 13 hodin, následné hlídání bez programu max. do 15 hodin (u této věkové skupiny bychom upřednostnili odchod po 13. hodině).

Cena – 100 Kč / dítě.

Přihlašování – on-line přes systém DDM Kyjov s nutností úhrady předem.

DDM
.png